Privātuma politika


Privātuma atruna.

Privātuma atruna nosaka privātuma praksi saistībā ar šo mājas lapu. SIA Loģistikas Risinājumi pilnībā respektē Jūsu tiesības uz privātumu, un neievāks nekādu personīgo informāciju par Jums šajā tīmekļa vietnē bez Jūsu atļaujas.

SIA Loģistikas Risinājumi nevāc nekādus Jūsu personas datus šajā lapā, neskaitot to informāciju, kuru Jūs brīvprātīgi sniedzat (piemēram, nosūtot mums e-pastu). Jebkāda veida informācija, kura tiks sniegta šādā veidā, nebūs pieejama trešajām personām, un SIA Loģistikas Risinājumi to izmantos tikai tiem mērķiem, kādiem konkrtētā informāciju ir sniegta.

SIA Loģistikas Risinājumi nemēģinās identificēt tīmekļā vietnes logris.lv individuālos apmeklētājus, kā arī nesaistīs kādas tehniskās detaļas, kas minētas iepriekš ne ar vienu personu. SIA Loģistikas Risinājumi nekad neatklās šādus tehniskos datus trešajām personām, respektējot tīmekļa vietnes apmeklētāju privātumu.

Vietnē logris.lv tiek izmantotas sīkdatnes.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas var tikt nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo ierīci tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā, tā var tikt saglabāta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad tiek atvērta vietne. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas līdzīgi kā mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties arī datora vai mobilās ierīces iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Sīkdatnes ir iespējams kontrolēt un izdzēst. Plašāku informāciju var atrast šeit: aboutcookies.org. Ir iespējams izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, lielāko daļu pārlūkprogrammu ir iespējams iestatīt, bloķējot sīkdatņu ievietošana datorā. Tādā gadījumā Jums būs manuāli jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi vai funkcijas nedarbosies.